Star Wars Jedi Fallen Order - Cal Kestis walczy z żołnierzami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Do Prime Gaming może dziś trafić doceniana gra z uniwersum Star Wars

Jeśli przeciek się potwierdzi, od dziś, od godziny 18:00 każdy subskrybent usługi Prime Gaming będzie mógł za darmo odebrać Star Wars Jedi: Fallen Order. Będzie to jedna z gier, które trafią do graczy w styczniu.

Chciałoby się rzec „Kolejny tydzień, kolejny przeciek od Billbill-kuna”, bowiem to właśnie ten informator jest źródłem omawianego przecieku. Wczoraj na łamach Dealabs (francuskiego odpowiednika Peppera) zamieścił komentarz o następującej treści:

Jest bardzo prawdopodobne (jestem prawie pewien), że Star Wars Jedi Fallen Order ukaże się na Prime Gaming już jutro, 3 stycznia, od godziny 18:00.

– napisał Billbill-kun na łamach Dealabs

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to małe zaskoczenie z 2019 roku. Za grę odpowiedzialne jest Respawn Entertainment, czyli twórcy serii Titanfall i wchodzącego w skład tego samego uniwersum Apex Legends. W gwiezdno-wojennej produkcji wcielacie się w Cala Kestisa, na którego polują inkwizytorzy Sithów. Jego zadaniem jest odbudowanie tytułowego Zakonu Jedi, ponieważ ten rozpadł się po przykrych wydarzeniach sprzed wielu lat.

W przypadku potwierdzenia przecieku poniżej pojawi się stosowna aktualizacja, a na łamach Planety Gracza opublikujemy dodatkowo osobny news z takową informacją.


AKTUALIZACJA

No i potwierdziło się! Wśród nowych gier na Prime Gaming znalazła się omawiana produkcja. Możecie ją odebrać do 2 lutego 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się