Wyciekły darmowe gry ze styczniowego Amazon Prime Gaming. Spora różnorodność tytułów

prime gaming 2022 styczeń
PC

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 zapowiada się intrygująco. Różnorodność jest na tyle spora, że każdy powinien poczuć się zadowolony.

Dzięki usłudze Prime Gaming co miesiąc dostajemy paczkę ciekawych tytułów niemal za darmo.

Amazon Prime Gaming styczeń 2022 wyciekło

Oferta Amazona bije wiele innych subskrypcji na głowę. W końcu za niecałe 50 złotych rocznie możemy liczyć na pełen pakiet – Prime Video, Prime Gaming i inne benefity. Nas, jako graczy, najbardziej chyba interesuje właśnie “Gaming”.

Do tej pory mogliśmy liczyć na pełne zestawy gier, nierzadko nowych i ciekawych tytułów (Ghostrunner, NFS Hot Pursuit Remastered i wiele więcej), ale i inne rzeczy. Regularnie mamy do odebrania szereg DLC do wielu różnych gier, w tym popularnych sieciowych produkcji.

Dzięki niemieckiemu mydealz.de znów najpewniej poznaliśmy cały zestaw gier dostępnych w styczniowej ofercie subskrypcji. I choć tym razem raczej wielkiego szału nie ma, znajdziemy tu i strategię, wyścigi, VR, akcję i przygodę. “Dla każdego coś dobrego” – chciałoby się zawołać.

Gry, które mają być dostępne w styczniowej ofercie Prime Gaming:

  • In Other Waters
  • WRC 7
  • Two Point Hospital
  • Abandon Ship
  • Paper Beast

I jak oceniane ten zestaw? Oczywiście o tym, czy przecieki się potwierdzą, przekonamy się już 1 stycznia 2022 roku. Przyznam jednak, że WRC 7 byłoby idealnym prezentem na Nowy Rok.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie