Seria Star Wars Jedi otrzyma trzecią część. Aktor głosowy potwierdza

Star Wars Jedi 3 powstaje. Potwierdza to aktor głosowy z gry
Newsy PC PS5 Xbox Series

Respawn Entertainment aktualnie ma pracować nad trzecią częścią Star Wars Jedi. Potwierdza to aktor głosowy dubbingujący Cala Kestisa Cameron Monaghan.

Niedawno gruchnęła dość smutna wieść, że z Respawn Entertainment odszedł Stig Asmussen. Dotychczasowy reżyser pierwszych dwóch części cyklu Star Wars Jedi pożegnał się zarówno z Respawn, jak i EA. Saga Cala Kestisa tchnęła zupełnie nowe życie w gry z tego uniwersum. Wtedy też EA (trochę za późno) zrozumiało, że lata zmarnowało na niskiej eksploatacji marki, do której mieli wyłączność.

Choć Asmussen odszedł z firmy, nie oznacza to, że cykl dobiegł końca. Jest wręcz przeciwnie, a aktor głosowy wcielający się w rolę głównego bohatera tych gier potwierdził niedawno, że powstaje już trzecia część. Ważne słowa padły w trakcie Ocala Comic Con (za VGC).

Pracujemy nad trzecią i jesteśmy w trakcie jej tworzenia. To duże przedsięwzięcie i do tej pory odbyło się kilka rozmów, ale mam nadzieję, że kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, będziemy w stanie zrobić coś naprawdę fajnego.

– wyjawił Cameron Monaghan

Chyba lepszego potwierdzenia nam nie trzeba, prawda? Pozostają jednak trzy pytania. Po pierwsze: kto wyreżyseruje następną część? Jak będzie się nazywać (Powrót Jedi jest niestety zajęte)? A po trzecie: dokąd uda się sam Asmussen? Nie znamy odpowiedzi na żadne z tych pytań. Nie powinniśmy się jednak tym kłopotać, bo w swoim czasie z pewnością dowiemy się więcej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie