Star Wars: Battlefront postawi na totalną destrukcję?

Jeśli zastanawiacie się, czy w nadchodzącej grze w uniwersum Gwiezdnych Wojen zobaczymy takie same zniszczenia jak w serii Battlefield, oto odpowiedź.

Dyrektor generalny Star Wars: Battlefront tłumaczy, że zniszczenia na poziomie tego, co widzieliśmy w cyklu Battlefield, nie byłyby w Gwiezdnych Wojnach autentyczne. – Więc nie zrobimy nadmiernych zniszczeń tylko dlatego, że jest to technicznie możliwe – tłumaczy Patrick Bach na łamach serwisu Engadget.


Jeden z graczy zapytał również twórców o kwestię zniszczeń poprzez serwis Twitter (PrtSc na końcu newsa). Deweloper odpowiada, że zniszczenia zobaczymy tam, gdzie ma to sens. Najważniejsze wydaje się być dla DICE jak najbardziej autentyczne przedstawienie uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Zatem jeśli liczyliście na totalna destrukcję w Star Wars: Battlefront, możecie być nieco zawiedzeni. Co sądzicie o takim podejściu twórców do sprawy?

Przypominamy, że Battlefront zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One dokładnie 17 listopada tego roku. Na screeny, pierwszy zwiastun oraz garść szczegółów zapraszamy do tego newsa.

Battlefront-zniszczenia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

20 Shares
Share20
+1
Tweet