Star Wars: Battlefront – pierwsze szczegóły, trailer i jeszcze więcej screenów

Gra zadebiutuje 17 listopada tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Szykuje się wielka bitwa na 40 graczy. Jeśli myśleliście o tradycyjnej kampanii, możecie być rozczarowani.

Dzisiaj rano mogliśmy zobaczyć krótki teaser Star Wars: Battlefront oraz pierwszego screena. Teraz do sieci przedostają się teraz kolejne gorące wiadomości ze świata Gwiezdnych Wojen, trailer oraz nowa porcja obrazków, które zobaczycie na końcu tej wiadomości.


Dyrektor generalny DICE Patrick Bach zdradził w rozmowie z serwisem IGN, że w Battlefront nie zobaczymy trybu single-player oraz tradycyjnej kampanii fabularnej. Zamiast tego weźmiemy udział w krótkich misjach, które można przejść samemu, bądź w kooperacji na podzielonym ekranie lub grając przez sieć. Patrick Bach zaznaczył, że Star Wars: Battlefront jest przede wszystkim grą nastawioną na multiplayer.

W zabawie online weźmie udział nawet 40 graczy jednocześnie. Rozpoczynając walkę opowiemy się po stronie rebeliantów, albo staniemy w szeregach Imperium. Gracze będą mogli wcielić się w Boba Fetta, Sithów, a nawet Dartha Vadera. Jako Dark Lord będziemy mogli używać miecza świetlnego i zostaniemy oczywiście liderem zespołu, który ma poprowadzić pozostałych graczy do zwycięstwa.

Redaktorzy z IGN, którzy widzieli już 7-minutowy fragment gry na PlayStation 4, podkreślają, że gracze otrzymają również możliwość przełączania widoku pomiędzy trybem FPP a widokiem TPP.

Pierwszy trailer Wars: Battlefront

Tak wyglądają natomiast pierwsze screeny ze  Star Wars: Battlefront. Podobaja się?

Star-Wars-Battlefront-f

Star-Wars-Battlefront-e
Star-Wars-Battlefront-c
Star-Wars-Battlefront-b

Star-Wars-Battlefront-a

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet