Star Wars: Battlefront – ile map i planet dostaniemy na starcie?

Studio DICE zdradza kolejne szczegóły dotyczące oczekiwanej produkcji, która zawita na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w listopadzie tego roku.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Star Wars: Battlefront pozwoli na wspólną zabawę online nawet 40 graczom jednocześnie. Zobaczyliśmy również świetny trailer oraz pierwsze screeny z nadchodzącego tytułu w uniwersum Gwiezdnych Wojen (wszystko do przypomnienia tutaj). Teraz pora na kolejne wieści.

Na kilka pytań fanów odpowiedział na Twitterze Niklas Fegraeus ze studia DICE. Zdradził on m.in., że na premierę Star Wars: Battlefront dostaniemy przynajmniej 8 map oraz 2 planety, na których będziemy prowadzić starcia. O wielkości map powiedział jedynie tyle, że rozmiary będą różne, od dużych do małych. Możemy zatem spodziewać się otwartych przestrzeni, jak i ciasnych korytarzy, które zmuszą nas do podjęcia walki twarzą w twarz z przeciwnikiem.


Niklas Fegraeus odniósł się również do pokazanego już pierwszego zwiastuna. Deweloper zaznaczył, że wszystko, co widzieliśmy, zostało nakręcone na silniku gry, z wykorzystaniem modeli, które zobaczymy podczas rozgrywki.

Przypominamy, że data premiery Star Wars: Battlefront została wyznaczona na 17 listopada tego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet