Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zaskakująca decyzja tuż przed premierą nowego Star Wars! Wygrana graczy?

Specjalny komunikat od DICE.

Dzisiaj wielka premiera Star Wars Battlefront II i ku zaskoczeniu wielu (wszystkich?) graczy, tytuł pojawi się na rynku bez żadnych mikropłatności! Od kilku dni słyszymy narzekania na obecny w grze system, który pozwala za prawdziwe pieniądze zapewnić sobie przewagę w wirtualnym świecie.

Słyszeliśmy zastrzeżenia dotyczące potencjalnego oferowania graczom nieuczciwej przewagi – przyznaje menedżer generalny w DICE, Oskar Gabrielson, w specjalnym komunikacie. – Słyszeliśmy, że przyćmiewa to świetną grę. To nie było naszym celem. Przepraszamy, że nie zrealizowaliśmy tego elementu poprawnie.

12 mocnych premier na obecny tydzień. Hit od Rockstar, polski horror, genialne RPG w nowej wersji, powrót Star Wars…

Deweloper zaznacza, że w związku z tym wyłączamy wszystkie zakupy w grze. – Oznacza to, że opcja zakupu kryształów w grze jest teraz offline, a cały postęp zdobędziemy podczas rozgrywki – podkreśla Gabrielson.

Nie myślcie jednak, że Electronic Arts zrezygnuje z pieniędzy, które niosą ze sobą mikropłatności. – Możliwość zakupu kryształów w grze będzie dostępna w późniejszym terminie, po wprowadzeniu odpowiednich zmian w grze. Więcej szczegółów udostępnimy w toku naszej pracy – zaznacza menedżer z DICE.

Wygląda zatem na to, że jedynie przez pierwsze dni od premiery Star Wars Battlefront II możemy cieszyć się grą wolną od mikropłatności, a DICE w pocie czoła pracuje w tej chwili, by system nie denerwował graczy, a skłaniał do wyciągania kasy z portfela bez mrugnięcia okiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się