Czekacie na nowe Star Wars? Mamy dla Was świetne wieści

Wystarczy teraz czekać na premierę.

Studio Criterion Games informuje poprzez serwis Twitter, że Star Wars Battlefront II osiągnęło złoty status, co oznacza tyle, że prace nad główną zawartością zostały ukończone i wystarczy wytłoczyć płytki z grą.

7 premier na nowy tydzień. Hardcorowy symulator, powrót Call of Duty i Battle Royale na Nintendo

Tym samym możemy stwierdzić z całą pewnością, że planowana na 17 listopada premiera tytułu nie jest zagrożona i nie będzie nieprzewidzianej obsuwy. Wspomnianego dnia Star Wars Battlefront II wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej możecie zerknąć na efektowny zwiastun premierowy gry.

David Robillard ze studia Motive (ta firma odpowiada za stworzenie kampanii do nowego Star Wars) ujawnił niedawno, że czas trwania kampanii fabularnej w Star Wars Battlefront II wyniesie maksymalnie 8 godzin.

– Sądzimy, że około 5-7, może 8 godzin, to prawdopodobnie odpowiedni czas. Chcemy mocno skupić się na fabule rodem z Gwiezdnych Wojen, której doświadczą gracze, a nie na sztucznym przeciąganiu historii – zaznacza David Robillard na łamach serwisu Press Start.

Przypominamy, że kampania fabularna w Star Wars Battlefront II pozwoli wcielić się nam w Iden Versio (graną przez Janinę Gavankar), komandor oddziału Inferno należącego do imperialnych sił specjalnych. U boku członków oddziału, Dela Meeko (T.J. Ramini) i Gideona Haska (Paul Blackthorne), Iden walczy o utrzymanie porządku w zdającej się popadać w chaos galaktyce.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.