Star Conflict – nowa klasa statków oraz dodatkowa stacja kosmiczna

Star Conflict
Newsy PC

Star Gem i Gaijin Entertainment udostępniły kolejną aktualizację dla wieloosobowej kosmicznej gry akcji Star Conflict.

Dzięki Evolution Update do rozgrywki trafią krystaliczne statki z Ellydium Corporation. Nowa klasa uniwersalnych maszyn może ewoluować i zmieniać swoje właściwości, zapewniając dowódcom dodatkowe możliwości na polu walki.

Statki z drzewka Ellydium, wykorzystując zarówno technologię ludzi, jak i obcych, oferują szerokie możliwości konfiguracji. Maszyny zbudowano z dwóch głównych części: przedziału załogi sterującej kosmolotem i otaczającej go, krystalicznej masy, która definiuje unikalne właściwości statku. Poprzez ewolucję masy, gracze mogą tworzyć nie tylko odmienne wariacje swoich maszyn, ale także usprawniać moduły specjalne oraz wyposażać w dodatkowe uzbrojenie. W przeciwieństwie do zwykłych statków w Star Conflict, ranga maszyn Ellydium Corporation zależy od poszczególnych stadiów ewolucji. Sam rozwój pojazdu może zostać w każdej chwili cofnięty albo całkowicie zmieniony, w zależności od preferencji.

Thar’Ga, czyli pierwszy statek nowego rodzaju, to groźna kanonierka dostępna w 5 odmianach. Każda ma inne właściwości i znacząco zmienia wygląd statku. Odmiana Crystal Hunger idealnie odpowiada wymaganiom odważnych i zdeterminowanych pilotów, szukającym szybkości i szybkostrzelności. Bardziej stateczni kapitanowie wybiorą wersję Hive, przemieniającą kosmolot w statek-matkę, zdolny wystrzelić rój dronów bojowych z bezpiecznej odległości. Inną wartą uwagi wariacją floty korporacji jest Condensing Crystals, czyli statek wyposażony w wyrzutnię rakiet o dużym zasięgu. Każdy strzał zostawia za sobą pas lecących kryształów, dzięki czemu wytrawny snajper może nie tylko zniszczyć przeciwników, ale także naprawić kadłub własnego statku. By doprowadzić do ewolucji statków Ellydium, piloci, podczas misji specjalnych i turniejów, muszą zdobywać specjalny surowiec Xenocrystals.

Nowa stacja, Ellydium Theta, zarządzana przez korporację, odpowiada za stworzenie krystalicznych statków. Zlokalizowana w osobliwym i nietypowym sektorze wszechświata, zaprasza graczy szukających ukrytych bogactw i nowych wyzwań w dotąd niewyeksplorowaną i niebezpieczną część galaktyki.

Dodatkowo, w sezonie świąteczno-noworocznym, gracze mogą odblokować dwa rzadko spotykane kosmoloty w specjalnych wydarzeniach trwających od 20 grudnia do 17 stycznia. Nowy szturmowiec 10 rangi Dart z frakcji Jericho i fregata 10 rangi Gargoyle z arsenału Empire, wyposażone w unikalne uzbrojenie oraz bojowe drony, tylko czekają na nowych dowódców, którzy je zdobędą. Aby upewnić się, że wszyscy piloci Star Conflict są gotowi na podróż w nieznane, wszystkie przedmioty w Gaijin Store i na platformie Steam będą przecenione o 50% od 23 grudnia aż do 2 stycznia.

Źródło: Materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie