Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Star Citizen jednak zostanie ukończony? Twórca odpowiada na zarzuty

Twórca słynnego Star Citizen odniósł się do długiego okresu produkcji gry. Chris Roberts twierdzi, że tytuł doczeka się oficjalnego wydania, ale ukończenie gry wymaga jeszcze trochę czasu.

Star Citizen na papierze brzmi jak gra marzeń. Ogromny świat, możliwość spełnienia roli w ogromnej i zaangażowanej społeczności gry, a także szereg możliwości zabawy to tylko część obietnic, jakie złożył graczom Chris Roberts – jedna z najbardziej kontrowersyjnych person w całej branży gier wideo.

Produkcja studia Cloud Imperium Games posiada aktualnie największy budżet w historii elektronicznej rozrywki, a daty oficjalnego wydania gry wciąż nie ma. Wielu graczy wyraża swoje niezadowolenie brakiem perspektyw na pełne wydanie tytułu, co bynajmniej nie umyka uwadze twórców. Sam Chris Roberts wdał się ostatnio w dyskusję z jednym z użytkowników oficjalnego forum gry i uchylił rąbka tajemnicy w kwestii dalszego rozwoju Star Citizen.

Mogę przysiąc, że moja wizja na rozgrywkę w Star Citizen nie jest jedynie marzeniem ściętej głowy, a stworzenie gry nie zajmie 10 czy 20 lat. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie wszystko dojdzie do skutku, ale kiedy tylko wypuścimy nowe plany rozwoju gry, to zobaczycie co już udało się osiągnąć naszym zespołom względem tego, co opisuję.

Choć Roberts słynie z ciągłego składania obietnic, to powyższa wiadomość może napawać optymizmem. Kto wie, może „Mieszkaniec Gwiazd” faktycznie nie jest aż tak daleko od oficjalnej premiery, jak mogłoby się wydawać?

Jeśli chcecie przetestować Star Citizen za darmo, to instrukcję znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się