Stalker Online do sprawdzenia dla każdego, premiera na Steam zapowiedziana

Postsowieckie klimaty, realistyczne bronie oraz walka o przetrwanie – zapraszamy do sprawdzania Stalker Online.

Studio Mobile Technologies informuje, że nadchodząca gra MMO Stalker Online, rozgrywająca się w otwartym świecie, zostanie wydana na Steam jesienią 2019 roku (dzięki DSO Gaming). Tytuł został zainspirowany filmem Stalker Andrieja Tarkowskiego z 1979 roku oraz klasycznymi grami S.T.A.L.K.E.R. Odpalając produkcję przeniesiemy się do strefy Zony i czasów, w których dni chwały ludzkości są dawno utracone, zasoby rzadkie, a zagrożenie czai się za każdym rogiem.

Stalker Online ma zaczarować graczy klimatem opustoszałego krajobrazu z post-sowiecką architekturą lat 90-tych. Żeby przetrwać, będziemy musieli ruszyć wgłąb byłego królestwa ZSRR, by zebrać cenne surowce.

W grze nie zabraknie elementów RPG w postaci zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności. Nauczymy się też różnych profesji, zbudujemy bazę oraz zajmiemy handlem z innymi graczami. Oprócz tego szykujcie się na realistyczną broń i wyposażenie, które ulepszymy według własnych upodobań. Gracze będą mogli również zyskać reputację w różnych frakcjach gry, dołączyć do jakiejś grupy lub podjąć samotną wędrówkę.

Jak to w strefie skażenia, będą mutanty i różne anomalie oraz tajemnica do rozwiązania.

Kto jest chętny wypróbować betę Stalker Online, pobierze plik z oficjalnej strony gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.