STALKER: Legends of the Zone Trilogy oficjalnie. Kolekcja już dostępna, oto ceny

STALKER: Legends of the Zone Trilogy oficjalnie | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Oto zwiastun kolekcji STALKER: Legends of the Zone Trilogy. Co ciekawe, premiera nastąpiła już teraz, a gracze na konsolach mogą już grać!

Wczorajszy pokaz Xbox Partner Preview okazał się czymś więcej, niż gracze mogli sobie wymarzyć. Microsoft zapowiedział szereg zaskakujących lub obiecujących tytułów, a do tego zrobił shadow dropa STALKER Legends of the Zone Trilogy! Wcześniej zestaw wyciekł do sieci, ale teraz mamy oficjalną zapowiedź. A w zasadzie to premierę naraz.

STALKER: Legends of the Zone Trilogy – data premiery, zwiastun i ceny

Kolekcja STALKER-a to pierwsze w historii wydanie gier z serii na konsole. Zestaw ten dostępny jest na konsole Xbox One, Xbox Series X/S oraz PS4 i PS5 już teraz. Oznacza to, że spragnieni doświadczenia Zony gracze mogą kupować grę w sklepach cyfrowej dystrybucji. Cenowo nie wygląda to aż tak źle, w końcu mówimy o trzech grach w jednym pakiecie. Na szczęście jest możliwość kupienia trylogii również osobno.

Jeżeli zdecydujecie się na kupno gier osobno, za każdą zapłacicie po 71,99 zł (Xbox) lub 89 zł (PlayStation). Co wchodzi w skład zestawu? Dostaniemy STALKER: Cień Czarnobyla, Zew Prypeci i Czyste Niebo. Wszystkie gry zoptymalizowano pod działanie na konsolach, a do tego zaoferowano odświeżoną grafikę i szereg innych poprawek.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie