Square Enix opublikowało screeny z gry Kingdom Hearts 2.5 ReMIX

 

Kingdom Hearts 2.5 ReMIX

Obrazki ilustrują jak prezentować się będzie pakiet gier RPG, który zostanie wydany w odświeżonej wersji na PS3.


W skład ulepszonej edycji wejdzie: Kingdom Hearts II Final MIX, Kingdom Hearts Birth by Sleep Final MIX oraz Kingdom Hearts Re: coded. Przyglądając się grafice nie sposób nie docenić odrestaurowanej oprawy wizualnej, a także wyższej rodzielczości. Właściciele PS3 mogą się bowiem spodziewać, iż obraz będzie generowany w standardzie 1080p.

Seria Kingdom Hearts przeniesie nas do magicznego świata, który zamieszkiwany jest przez wiele niezwykłych postaci z bajek Disneya i uniwersum Final Fantasy. Poznając fabułę napotkamy więc: Kaczora Donalda, Simbę, Chipa i Dale’a czy Cloud’a bądź Squall’a. To niecodzienne połączenie przypadło do gustu wielu graczom. Poza porywającym scenariuszem, otrzymaliśmy również przemyślany i spójny system walki.

Data premiery Kingdom Hearts 2.5 ReMIX nie została dokładnie sprecyzowana, ale z pewnością warto wyczekiwać tej niecodziennej kompilacji.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet