Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Splinter Cell – kolejna część powstaje, twierdzi aktor użyczający głosu głównej postaci

Zgodnie z tym, co wyjawił ostatnio Luca Ward, który podkłada głos pod Sama Fishera we włoskiej wersji gry, kolejna odsłona SC jest w produkcji i niewykluczone, że zadebiutuje w 2021.

W wywiadzie dla włoskiego serwisu Multiplayer.it aktor Luca Ward, którego głosem przemawia główny bohater w czterech odsłonach włoskiego wydania serii, wspomniał, że wie na pewno, że Splinter Cell powróci. Artysta wyjawił, że nowa część miała dostać się do rąk graczy jeszcze w tym roku, ale w związku z opóźnieniami tytuł zadebiutuje najpewniej dopiero w 2021.

Najnowsza odsłona Splinter Cell ma być prawdopodobnie podsumowaniem całej serii, ale co do tego nie jestem pewien. Jeszcze nie zdecydowali, czy wypuszczą ten tytuł w 2021. Miał być wydany w 2020, ale w związku z COVID-19 kilka dużych projektów zostało odłożonych – powiedział Luca Ward.

Seria Splinter Cell ma już 18 lat. Fani od siedmiu lat czekają na nową pełnoprawną część cyklu – na razie jednak mogą liczyć wyłącznie na to, że od czasu do czasu agent pojawi się gościnnie w innej grze (Ghost Recon Wildlands i Breakpoint). Wypatrując nowej części, sympatycy pana z noktowizorem odświeżają sobie stare odsłony – niedawno pisaliśmy, że paru z nich policzyło, ilu „obowiązkowych” zabójstw dokonuje Sam Fisher w każdej grze SC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się