Splatoon 3 to nie tylko rywalizacja z innymi graczami. Tryb co-op na świeżym zwiastunie

Splatoon 3 - tryb kooperacyjny - drużyna walczy z rybami
Switch

Wczorajszy Nintendo Direct zaprezentował masę świetnych zwiastunów. Do listy wymienionych trailerów z pewnością mogę doliczyć pokaz trybu kooperacyjnego do Splatoon 3 – niepozornej serii gier, która szczyci się ogromną popularnością na całym świecie.

Splatoon 3 znany jest głównie z trybów multiplayer, gdzie drużyny dziecio-kalmaro-istot rozpryskują wszędzie na arenie farbę w swoich barwach. W zależności od zasad rozgrywki różny jest też warunek wygrania meczu, choć najważniejsze zwykle jest pokrycie jak największej powierzchni swoim kolorem i/lub pokonanie jak największej liczby przeciwników.

W „trójce” nie zabraknie ponownie i meczy kooperacyjnych. Te zapowiadają się na jeszcze lepsze niż w poprzedniczce. Zobaczcie zwiastun zawierający fragmenty potyczki:

Pewnie niejednemu graczowi Salmon Run Next Wave skojarzy się z trybem Mann vs. Machine z popularnego niegdyś Team Fortress 2. Tu część założeń jest taka sama. Grający mierzą się z kolejnymi falami przeciwników (w tym przypadku ryb) i próbują odeprzeć ich atak. Nie zabraknie kilku rodzajów wrogów, którzy cechują się indywidualnym zachowaniem.

Premiera Splatoon 3 odbędzie się latem 2022 roku. Bardziej dokładna data debiutu produkcji nie jest na ten moment znana. Tytuł zmierza jedynie na Nintendo Switch.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie