SPINE pełne akcji i finisherów. W końcu zobaczyliśmy gameplay

SPINE-gameplay-trailer
Newsy PC PS5 Xbox Series

Cyberpunkowe klimaty i niekończąca się akcja. Studio Nekki pokazało rozgrywkę z nadchodzącej gry, której premierę zaplanowano na 2025 rok.

Mieliśmy już okazję zobaczyć pierwszy filmik ze SPINE, lecz padło wówczas wiele zarzutów, że to prerenderowany materiał, który nijak ma się do faktycznego wyglądu gry. Teraz możemy spojrzeć na kolejny trailer, tym razem prezentujący wczesny gameplay. Oznacza to, że ostateczny kształt produkcji może się różnić od obecnego, lecz oglądając nowe wideo nie mamy już wrażenia, że to “fałszywy” obraz rozgrywki. Jeśli deweloper choćby utrzyma taki poziom, chyba nie powinniśmy narzekać.

SPINE na pierwszej rozgrywce

Filmik przedstawia mnóstwo strzelania połączonego z walką wręcz. Widać, że twórcy chcą dowieźć nam bardzo dynamiczną rozgrywkę, w której mieszamy formy ataków, by na koniec płynnie przejść do zabójczych finisherów. Te wyglądają naprawdę efektownie.

SPINE to gra akcji celująca w gusta fanów science-fiction, cyberpunka oraz estetyki filmów “gun fu”. Gra jest szykowana na komputery PC oraz konsole obecnej generacji, czyli PS5 oraz Xbox Series. Niestety data premiery nie została jeszcze ujawniona, choć wiemy, że deweloperzy zamierzają wypuścić swój produkt w świat w 2025 roku.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie