Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Spine – Rosjanie pokazują cyberpunkową grę [WIDEO]

Zerknijcie na pierwszy teaser Spine, tytułu w konwencji science-fiction w cyberpunkowym sosie. Gra będzie sieciową grą akcji, gdzie staniemy po jednej ze stron wielkiego technologicznego konfliktu.

Deweloperzy odpowiedzialni za serię Shadow Fight – rosyjskie studio Nekki – przedstawiło teaser swojego nowego projektu. Spine to gra akcji PvP (3-vs-3 graczy) w środowisku cyberpunkowym. Twórcy tłumaczą, że tytuł jest opracowywany we współpracy z Banzai Games i zostanie wydany jednocześnie na PC, konsolach i platformach mobilnych.

Nekki ujawniło, że akcja Spine rozegra się w niedalekiej przyszłości, w której tak zwana technologia Kręgosłupa stała się najpotężniejszą bronią w walce między ludźmi. Sztuczna inteligencja podłączona do rdzenia kręgowego kontroluje każdy mięsień wojownika i zapewnia mu błyskawiczne reakcje, wyjątkową dokładność i wysoką zręczność. Ludzie w tym wszechświecie są podzieleni na dwie wrogie frakcje, a ich długoletnia wrogość doprowadziła do opracowania różnych nowych stylów walki, obejmujących zarówno ostrza, jak i broń palną.

Brzmi intrygująco, lecz nie spodziewajcie się szybkiej premiery. Obecnie projekt jest w fazie przedprodukcyjnej. Tego lata planujemy rozpocząć produkcję i zwiększyć liczbę zaangażowanych w projekt programistów. Do tego czasu Nekki i Banzai będą się koncentrować na ukończeniu gry walki PvP Shadow Fight Arena.

Poniższy teaser wygląda naprawdę pięknie, lecz jak Spine zaprezentuje się ostatecznie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się