Marvel's Spider-Man 2 - zrzut ekranu

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto nowe statuetki Petera Parkera i Milesa Moralesa. Przyciągają wyglądem i odpychają ceną

Zaprezentowano dwie nowe figurki z gier Spider-Man. W sumie jest na czym zawiesić oko, ale cena odstrasza.

Pierwsza ze statuetek prezentuje Petera Parkera, który gdzieś leci, wspomagając się słupem i pajęczynką. Z drugą jest tak samo, tyle że zamiast Petera jest Miles Morales. Obydwie figurki mierzą po 35,6 centymetra. Możecie obejrzeć je poniżej.

Podobizny bohaterów mogą się podobać. Jednak ich cena jest trochę wysoka: za każdą z nich zapłacimy 450 dolarów, czyli nieco ponad 1700 złotych. Można już składać zamówienia przedpremierowe. Petera Parkera zamówicie tutaj, a Milesa Moralesa – pod tym adresem. Wysyłka pająków planowana jest jednak dopiero za rok (pomiędzy wrześniem a listopadem 2022).

Ostatnio na naszej stronie pisaliśmy też o nowych figurkach z gry God of War – to akurat temat bardzo na czasie. Pierwsza przedstawia Kratosa i jego syna, a druga mało atrakcyjnego Ogra. Te figurki także nie grzeszą niską ceną, ale przynajmniej nie jest aż tak źle, jak w przypadku Spider-Mana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się