Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spider-Man: Miles Morales ze sporą aktualizacją premierową. Szykujcie miejsce na dysku

Spider-Man: Miles Morales otrzyma pokaźną łatkę w dniu premiery. Osoby z wolnym łączem sieciowym będą musiały trochę poczekać przed uruchomieniem gry.

Premierowe aktualizacje nowych gier to nic nowego, ale też zdecydowanie nic przyjemnego. Deweloperzy często poprawiają swoje produkcje po rozesłaniu gier do tłoczni i osoby decydujące się na fizyczne wydania gier muszą liczyć się z koniecznością pobrania dodatkowych plików.

Day One Patch nie ominie też Spider-Man: Miles Morales. Na stronie OrbisPatches pojawiły się dane o aktualizacji do nowego Spider Mana. Łatka waży niecałe 10GB, czyli całkiem sporo. Co prawda nie ma ona startu do aktualizacji chociażby Call of Duty: Modern Warfare, ale wciąż może irytować rozmiarem.

W łatce zanumerowanej 01.01 najpewniej znajdą się poprawki błędów i pomniejsze zmiany w kodzie gry. Warto wspomnieć, że nie jest to ostateczny rozmiar łatki, bo wciąż może ona ulec powiększeniu. Insomniac z pewnością chcą maksymalnie dopracować swój produkt i nie zdziwię się, jeśli patch zajmie nieco więcej miejsca na dysku.

Oczekiwania wobec gry są dość wysokie i nic dziwnego, że twórcy dopieszczają swój produkt tak bardzo, jak to tylko możliwe. Wiele wskazuje na to, że Miles Morales dorówna swojemu poprzednikowi.

Produkcja trafi w ręce graczy 12 listopada, czyli wraz z PlayStation 5. Dotyczy to oczywiście wersji na PS4, bowiem nowa generacja konsol ukaże się w Polsce dopiero 19 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się