Kolekcjonerka Spider-Man 2 stała się memem. Zafundujcie sobie tego giganta

Spider-Man 2 na PS5 w wybitnie niskiej cenie. Grę kupimy za 45 zł
Newsy PS5

“Zafunduj sobie 19 cali Venoma i nie tylko!”. Chwila, co proszę? PlayStation dziwnie podchodzi do marketingu Spider-Man 2.

Już w kolejnym miesiącu na świat wyjdzie Spider-Man 2, czyli wielce oczekiwana kontynuacja gigantycznego hitu od Insomniac Games. Czekają na nią też ci, którzy nie są wcale fanami człowieka-pająka. Wszak to jedyna tak wielka premiera gry od PlayStation, o której w ogóle wiemy, nie mówiąc już nawet o tym roku. PlayStation doskonale o tym, więc oferuje limitowaną edycję PS5 (która wywołała mieszanie odczucia graczy) i specjalne wydanie samej gry.

Zafundujcie sobie 19 cali tego giganta w Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 doczeka się edycji kolekcjonerskiej, która wygląda całkiem okazale. Głównym “daniem” jest tutaj mająca prawie 50 cm figurka Venoma – jednego z głównych zły nadciągającej przygody. Wszystko super, gdyby nie to, że PlayStation reklamuje ją hasłem, które wydaje się co najmniej dwuznaczne. Wielu graczy to zauważyło, a kolekcjonerka stała się już w zasadzie memem.

Zafunduj sobie 19 cali Venoma i nie tylko z edycją kolekcjonerską Marvel’s Spider-Man 2.

– napisał na Twitterze brytyjski oddział PlayStation

Oczywiście chodzi tutaj o 19-calowego Venoma w formie figurki, jaka dołączana jest do tego wydania. Po polsku bardziej odpowiednie byłoby więc tłumaczenie “zafunduj sobie 19-calowego Venoma”, ale z angielskiego oryginału wybrzmiewa mocna dwuznaczność, która nie uszła uwadze internautów i brzmi też nieco lepiej w tłumaczeniu powyżej. Albo i niekoniecznie… słuchajcie, ja już sam nie wiem, ale nie brzmi to bezpiecznie. W każdym razie gracze już żartują, że po jej zakupie będzie trzeba nieźle tłumaczyć się swojemu partnerowi lub partnerce. No cóż…

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie