Twórcy Spider-Man 2 nie mają dobrych wieści dla fanów chcących jak najszybciej zagrać w grę

Spider-Man 2 z późniejszą premierą w jednym regionie. Przez LGBTQ+
Newsy PS5

Spider-Man 2 nie dostanie dema – tak przynajmniej twierdzą twórcy z Insomniac Games. Posiadacze PS Plus jednak i tak powinni liczyć na możliwość przetestowania produkcji.

Raz na jakiś czas gracze mogą się cieszyć, bo twórcy potencjalnych hitów AAA oferują im wgląd w rozgrywkę przed premierą. Chodzi mi oczywiście o dema gier. Te czasami starczają na zaledwie paręnaście minut, ale to i tak miło, jeżeli taka opcja jest dostępna. Niestety praktyka dawania graczom demonstracyjnej wersji nie cieszy się dziś taką popularnością jak niegdyś.

Być może właśnie dlatego Insomniac Games nie planuje wydawać dema fantastycznie zapowiadającego się Spider-Mana 2. Te dość smutne dla większości fanów “pajączka” wieści pojawiły się na Twitterze. W ostatnim czasie studio jest dosłownie zasypywane pytaniami od fanów. W jednym z nich zapytano o możliwość przetestowania dema gry przed premierą. “Nie ma planów na temat dema!” – jednoznacznie wyjaśniają twórcy.

Szkoda, bo wielu graczy z pewnością zastanawia się, jak bardzo Spider-Man zmienił się od pierwszej części i spin-offu. Niby gameplay nastraja pozytywnie, ale czy to wystarczy? Wielu zapewne nie, więc i tak będzie możliwość sprawdzenia gry w okolicy jej premiery. Tylko skorzystają z tego gracze posiadający subskrypcję PS Plus. To w końcu do obszernej biblioteki tej usługi Sony zobowiązało się dodawać ograniczone czasowo wersje próbne nowych premier. Możemy więc spodziewać się, że ze Spider-Man 2 będzie podobnie. Nie wiemy jednak, ile czasu oferować może taki trial, choć liczymy, że więcej niż w przypadku Hogwarts Legacy

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie