Space Marine 2 - trzech żołnierzy na screenie
0 komentarzy

Kiedy premiera Space Marine 2? Trzeba uzbroić się w cierpliwość

Zapowiedziany na niedawnym The Game Awards 2021 Space Marine 2 okazał się z pewnością miłą niespodzianką. Problem w tym, że do premiery raczej długa droga.

Najnowsze rewelacje pochodzą bezpośrednio od Games Workshop, twórców uniwersum Warhammer.

Space Marine 2 z odległą premierą

The Game Awards 2021 okazało się olbrzymim zaskoczeniem. Po wielu mniej lub bardziej udanych konferencjach dostaliśmy prawdziwą bombę. Gracze mogą więc pozytywnie patrzeć w przyszłość. Jednym z największych zaskoczeń okazała się zapowiedź drugiej części rzezi w świecie Warhammera.

Druga część Space Marine raczej nie zdefiniuje gatunku na nowo, ale fani tego uniwersum raczej nie mają powodów do narzekań. Dostaliśmy jednak tylko króciutki teaser bez dodatkowych szczegółów. Teraz, za sprawą sprawozdania finansowego Games Workshop wiemy, że premiera tytułu jest stosunkowo odległa.

W sprawozdaniu zaznaczono, że parę gier w uniwersum Warhammera w istocie ukaże się w tym roku: Total War: Warhammer 3, Warhammer 40,000: Darktide i Lost Crusade. Niestety próżno wśród nich szukać Space Marine 2. Pojawiły się za to inne, dość ciekawe informacje.

Ogłoszono umowy dotyczące wprowadzenia na rynek dużej gry online osadzonej w uniwersum Age of Sigmar, jak również Space Marine 2. Wciąż poszukujemy odpowiednich długoterminowych partnerów do wykorzystania innych możliwości IP: mamy kilka kolejnych ekscytujących planów w rozwoju.

Zaznacza Games Workshop

Oznacza to, że powinniśmy spodziewać się jeszcze większej liczby ogłoszeń. „Gears of War w świecie Warhammera”, jak zwykło się nazywać Space Marine, raczej nie trafi do nas przed 2023 rokiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się