Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Sony ukryło termin pokazu gier na PS5 przed twórcami, by uniknąć przecieków [POGŁOSKA]

Zdaniem dziennikarza Bloomberga Jasona Schreiera, japoński producent tak bardzo bał się przecieków, że o terminie pokazu gier na PS5 nie wiedział do końca nikt – nawet deweloperzy, którzy wezmą w nim udział.

W wiadomości opublikowanej przez Jasona Schreiera czytamy: – zabawny fakt – Sony popadło w taką paranoję dotyczącą wycieków (i/lub plany cały czas ulegały zmianie), że przynajmniej dwóch deweloperów, którzy mają zaprezentować swoje gry w tym wydarzeniu, powiedziało mi, że do końca nie znało jego terminu.

W tym miejscu należy wspomnieć, że zgodnie z informacją, która pojawiła się na blogu PlayStation pod koniec zeszłego tygodnia, prezentacja tytułów na PlayStation 5 ma odbyć się w czwartek 4 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Wydarzenie, które ma trwać około godziny, będzie można śledzić na oficjalnych kanałach Sony na YouTube i Twitchu. Pokaz skupi się wyłącznie na produkcjach na nową konsolę – nie należy liczyć na to, że pojawią się jakieś konkrety dotyczące sprzętu.

Sony poinformowało niedawno, że po tej konferencji „będzie wciąż mieć dużo do pokazania”. Dziennikarze Bloomberga Jason Schreier i Takashi Mochizuki wspomnieli dwa dni temu, że w ciągu kolejnych tygodni i miesięcy mają mieć miejsce również inne konferencje związane z nowym PlayStation – i może wtedy przyjdzie czas na prezentację nowej konsoli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się