Sony ujawnia nowy zestaw słuchawkowy stereo

Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o PlayStation 4, PS Vita, smartfonach i tabletach, a zawierać będą technologię wyciszania hałasu AudioShield oraz wbudowany mikrofon.

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło dziś, że zupełnie nowy zestaw słuchawkowy stereo dla PlayStation 4 (PS4) pojawi się w sprzedaży w Polsce już w grudniu. Zestaw słuchawkowy będzie kompatybilny z całą gamą urządzeń, między innymi z PS4, PS Vita, smartfonami i tabletami.

Ten przewodowy zestaw słuchawkowy stereo wyposażony jest w technologię wyciszania hałasu AudioShield, która blokuje niepożądane dźwięki z otoczenia. Oznacza to, że każda podróż – od epickich przygód w grach aż po codzienny dojazd do pracy czy szkoły – będzie wolna od hałasu i zakłóceń. Wystarczy włączyć AudioShield, aby natychmiast zanurzyć się w świecie gry lub cieszyć się idealną, czystą muzyką. Zestaw słuchawkowy wyposażony jest także w akumulatorek zasilający funkcję wyciszania hałasu, którego ładowanie wystarcza na około 15 godzin. Akumulatorek można ładować kablem USB znajdującym się w pudełku.


Zestaw słuchawkowy stereo posiada także wbudowany mikrofon, przeznaczony do rozmów ze znajomymi z PS4. Można go też użyć w trakcie rozmów przez smartfony i tablety. Dodatkowo, zestaw zawiera przycisk dzwonienia oraz przyciski głośności na przewodzie, dzięki czemu możemy łatwo kontrolować dźwięk.

Zestaw słuchawkowy stereo wyposażony jest w wymienne wkładki do uszu w rozmiarze małym, średnim i dużym, a 13mm głośniczki wytwarzają dźwięk o głębokich tonach niskich. Zestaw można podłączyć bezpośrednio do kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, a także innych urządzeń wyposażonych w złącze słuchawkowe typu jack. Zestaw ten doskonale nadaje się do odsłuchiwania dźwięku na wszelkich urządzeniach, w tym na PS4, PlayStation Vita, smartfonach i tabletach. Lekki i przenośny, wyposażony w niebieski kabel z oplotem z tkaniny, zestaw słuchawkowy stereo idealnie nadaje się do użycia w domu i poza nim. W pudełku znajduje się także woreczek, w którym można przenosić zestaw, gdy nie jest on używany.

Źródło: Sony

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

56 Shares
Share56
+1
Tweet