Tagi: ,

Polska strona Sony przypadkiem zapowiedziała filmy w ramach PS Plus

0 komentarzy

Sony najpewniej już niebawem zdradzi nam informacje na temat poszerzenie swojej usługi PS Plus o kolejną zawartość. Do oferty gier miałyby dołączyć filmy i niewykluczone, że również seriale. O przecieku dowiadujemy się z polskiej strony właściciela marki PlayStation.

Sony ostatnimi czasy ma powody do zmartwień względem poczynań swojej konkurencji. Microsoft cały czas poszerza zakres możliwości swoich abonamentów, pozostawiając przy tym rywali daleko w tyle. Wszystko wskazuje na to, że już zaraz sytuacja może się zmienić. Przez przypadek polska strona Sony podzieliła się czymś, co miało na pewno zostać niespodzianką.

Sony niechcący informuje o PlayStation Plus Video Pass

Jak widać na poniższym screenie, przez krótki okres czasu dzisiaj mogliśmy zaobserwować ciekawą ofertę na polskiej stronie Sony. Dowiadujemy się z niego wielu ciekawych informacji na temat rozszerzenia usługi PS Plus.

Oferta nowego PS Plus Video Pass wprowadzona przez Sony

Wszystko wskazuje na to, że byłoby to rozszerzenie obecnego abonamentu, dzięki któremu moglibyśmy w przyszłości obejrzeć kolejne produkcje filmowe. Warto zauważyć, że start usługi jest zaplanowany na jutro.

Oprócz tego możemy zaobserwować reklamę paru pozycji filmowych. Każdą z nich wyprodukowało Sony. Czy oznacza to, że tylko takie treści byśmy dostawali? Lepiej poczekajmy z takimi wnioskami na oficjalne informacje, byśmy mogli być tego pewni. Wnioskując po wspomnianej dacie, Sony powinno odnieść się do całej sprawy dosłownie w ciągu paru godzin.

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się