Sony pokazuje filmik o Cyberpunk 2077. Odświeżony Wiedźmin coraz bliżej?

0 komentarzy

Ostatnie dni to wysyp materiałów wideo od Sony, które zachwala studio CD Projekt RED jak tylko może. Tym razem możemy zerknąć na Cyberpunk 2077.

Najpierw dostaliśmy filmik przedstawiający początki firmy CD Projekt, następnie materiał o grze Wiedźmin 3, później Sony pochyliło się nad Gwintem i tytułem Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, a teraz kanał PlayStation Europa prezentuje Cyberpunk 2077. To wszystko na przestrzeni kilku dni. Oczywiście, każde wideo wychwala polskiego dewelopera oraz jego dokonania i mamy coraz większe podejrzenia, że na opublikowanych materiałach może się sprawa nie skończyć.

W najświeższym wideo nie pokazano niestety nowych ujęć z rozgrywki CP 2077, lecz po prostu przytoczono znane już fakty obrazując je fragmentami wcześniej publikowanych materiałów. Usłyszymy zatem o świecie gry oraz jej bohaterach. Zobaczymy kilka efektownych ujęć i powspominamy pierwszy efektowny teaser produkcji. Poniżej przedstawiamy nowy materiał oraz przypominamy wszystkie poprzednie.

Do czego zmierza Sony?

To jest oczywiście najważniejsze pytanie. Czy Sony przypomniało sobie o CD Projekt RED bez żadnego powodu i ot tak wystawiło Polakom laurkę? Choć w opisie nowego filmiku o Cyberpunk 2077 czytamy, że jest to czwarty i finałowy odcinek, mocno wierzymy, że może za tym kryć się coś więcej. Odświeżony pierwszy Wiedźmin? Taka zapowiedź powaliłaby na kolana.

Oczywiście może być i tak, że Sony wymyśliło sobie, iż stworzy serię filmików promujących największych deweloperów branży, a CD Projekt RED poszło na pierwszy ogień.
Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się