Fanboy Xboxa się nie popisał. Umieścił żenujący napis na plakacie God of War

Fanboy Xboxa się nie popisał. Umieścił żenujący napis na plakacie God of War
Newsy Rozrywka

Jak widać, wojna konsol trwa w najlepsze. Niektórzy nie mogą się powstrzymać od złośliwości.

Jeden z użytkowników Reddita wrzucił zdjęcie, które zrobił w swojej miejscowości. Sfotografował plakat God of War Ragnarok i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dodatkowy napis zrobiony sprayem. Mówi on „Xbox better”.

Szczerze to sądziłem, że czasy tak niskiej lotów krytyki dawno się skończyły. Sam „artysta” nie dość, że nawet nie użył oficjalnych barw marki Xbox, czyli koloru zielonego, to jeszcze napis jest zrobiony tak, jakby wykonał go dzieciak. 

Zresztą tak samo wypowiadają się osoby pod zdjęciem na Reddicie. Nie brakuje tam komentujących, którzy twierdzą, że był to zwykły akt wandalizmu. Co więcej, mógł być wcale niepowiązany z tym, że osoba która pomalowała plakat, lubi konsolę Microsoftu.

Osobiście jednak uważam, że zdrowa rywalizacja zawsze dobrze robi dla rynku, o ile nie przekształca się w coś takiego jak pokazano na Reddicie. Pamiętam różnego rodzaju prztyczki Microsoftu, które koncern kierował w stronę Sony i odwrotnie. Działo się tak w momencie premier gier czy konsol. Były one jednak na poziomie, tworzone z respektem do drugiej strony i przede wszystkim często zabawne oraz kreatywne.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie