Sony na E3 2018 – ważne ogłoszenie dotyczące God of War

Podczas konferencji Sony na targach E3 2018 nie zabrakło gorących momentów i nadchodzących hitów. Pojawiły się jednak dobre wieści odnośnie wydanych już produkcji. Co powiecie na tryb Nowa Gra Plus w God of War?

Jeśli wyciągnęliście już z God of War wszystkie soki, lecz czujecie niedosyt i myślicie o ponownym załączeniu gry, mamy dla Was dobre wieści, które przedstawiono na konferencji Sony z okazji targów E3 2018.

E3 2018 – God of War z trybem New Game Plus

Nowa Gra Plus będzie trybem, który zostanie dodany do God of War w jednej z nadchodzących aktualizacji. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy NG+ zadebiutuje. Póki co, prace nad funkcją są w toku.

Nowa Gra Plus w God of War pozwoli ponownie przejść całą grę na bardziej hardcorowych zasadach. Standardowo – zostanie on odblokowany po pierwszym ukończeniu gry na jednym z dostępnych poziomów. Rozpoczynając New Game Plus zachowamy elementy ekwipunku. Od razu skorzystamy ze zdobytych w pierwszym przejściu gry ulepszeń, lecz nie będziemy mogli zwiedzać świata gry dowolnie. Kolejne jego części będą udostępniane w toku fabuły, czyli tak samo, jak w standardowej rozgrywce God of War.

Możemy spodziewać się, że poziom wrogów w NG+ znacznie wzrośnie, a samo przejście gry będzie wymagało więcej zręczności oraz cierpliwości. Zabawa dla wytrwałych.

Czekamy na kolejne szczegóły dotyczące trybu Nowa Gra Plus w God of War. Jeśli tylko pojawią się w sieci, na pewno o nich napiszemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: