0 komentarzy

Już wiemy, kto podłoży głos jednemu z bohaterów w sequelu filmu o Sonicu

Idris Elba ogłosił na swoim Instagramie, że weźmie udział w produkcji drugiego filmu Sonic The Hedgehog 2. Podłoży głos pod jednego z bohaterów, a dokładnie Knucklesa. Premiera w przyszłym roku.

Aktor grający Bloodsporta w najnowszym filmie Suicide Squad (reż. James Gunn), wystąpi również w Sonic The Hedgehog 2. Chodzi oczywiście o Idrisa Elbę, który podłoży głos Knucklesowi. Ciekawe jak wypadnie w tej roli. Światowa premiera odbędzie się 8 kwietnia 2022 roku.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w kontynuacji przyjaciele Niebieskiego Jeża (jak np. Tails) odegrają ważniejszą rolę. Teraz już mamy pewność, że do grupki znajomych dołączy również Knuckles.

Pierwsza odsłona filmu Sonic The Hedgehog 2 zostało dość ciepło przyjęta przez widzów. Zanim jednak odbyła się premiera produkcji, w sieci rozgorzała głośna dyskusja o wizerunku kultowego Sonica. Wielu osobom nie spodobała się wizja wyglądu Niebieskiego Jeża. Dlatego też twórcy musieli przełożyć datę pierwszego seansu, aby dokonać wielu poprawek. Finalnie tytuł zdobył wielu fanów, ale także pobił rekord najbardziej dochodowego filmu na bazie gry: około 307 mln dolarów dochodu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się