Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 opóźnione. Gra trafi na więcej platform

CI Games nieco opóźnia premierę Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Deweloperzy pracują nad większą ilością portów gry na dodatkowe platformy.

Polskie CI Games nieco ożywiło swoją markę Sniper Ghost Warrior. Najnowsze odsłony serii zebrały bardzo pozytywne oceny i studio nadal rozwija swój snajperski cykl.

Contracts 2 miało pierwotnie zadebiutować w pierwszym kwartale tego roku, ale nie mamy dobrych wieści dla osób, które czekają na grę. CI Games w nowym komunikacie potwierdziło, że gra zadebiutuje w drugim kwartale 2021 roku.

Powodem przesunięcia ma być tworzenie portów na dodatkowe platformy. Najpewniej mowa o PlayStation 5 i Xbox Series, bowiem gra została do tej pory zapowiedziana na PC, PS4 i Xbox One.

Prezes CI Games – Marek Tymiński – potwierdził, że jest zadowolony z obecnego stanu produkcji.

Pracujemy nad wydaniem gry w istotnie rozszerzonej wersji, biorąc pod uwagę platformy, na których chcemy, aby tytuł jednocześnie się ukazał. Jestem zadowolony z obecnego stanu, w jakim znajduje się projekt.

Wydawanie gier na jak najszerszą liczbę platform jest naszą obecną strategią dotyczącą wszystkich produktów w całej grupie kapitałowej.

– komentuje Marek Tymiński
Źródło: PAP Biznes

Nadal nie poznaliśmy konkretnej daty premiery, ale możemy się spodziewać jej ujawnienia już niedługo. Dodatkowy czas oczekiwania to niska cena za znacznie ulepszoną wersję gry na konsole najnowszej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%