Sniper: Ghost Warrior 3 – pierwsze screeny zachwycają klimatem. Jakość 1080p!

Deszczowa noc, a my ze snajperką polujemy na swoją ofiarę. Sniper: Ghost Warrior 3 zaoferuje nam otwarty świat i miejmy nadzieję – tonę porządnej zabawy.

W sieci wylądowała paczka screenów z tworzonego przez polskie studio CI Games tytułu, który ma kontynuować znaną serię gier ze snajperami w roli głównej.


Na obrazkach możemy zobaczyć piękne widoki, bujną przyrodę czy ciche likwidowanie przeciwników. Nie wiem jak Wam, ale mi te screeny narobiły jeszcze większego smaka na Sniper: Ghost Warrior 3. Zapraszamy do galerii na ucztę w rozdzielczości 1080p.

Pod koniec zeszłego miesiąca deweloperzy zdradzili, że budżet gry wyniesie mniej więcej tyle samo (lub więcej), co przy Lords of the Fallen. Na wspomnianego RPG-a wydano natomiast 32 mln złotych. Dowiedzieliśmy się również, że Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje w drugim kwartale 2016 roku lub na przełomie drugiego i trzeciego kwartału.

Przypominamy, że gra zostanie wydana na PC oraz konsole nowej generacji – PS4 oraz Xbox One. Waszym zdaniem też warto czekać?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

60 Shares
Share60
+1
Tweet