Sniper: Ghost Warrior 3 – nowy gameplay z misjami pobocznymi

Sniper: Ghost Warrior 3 – nowy gameplay z misjami pobocznymi
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Nie tylko głównym wątkiem gracze żyją.

W sieci wylądował świeży materiał z nadchodzącej produkcji City Interactive – Sniper: Ghost Warrior 3. Poprzednie odsłony serii rozeszły się w wielomilionowym nakładzie, więc mamy nadzieję, że również z najnowszą będzie podobnie.

Twórcy przekonują, że gra zaoferuje sporych rozmiarów otwarty świat oraz lepszą mechanikę rozgrywki. Gameplay, który dzisiaj pokazujemy przedstawia nową misję wchodzącą w skład questów pobocznych – City Interactive zaprezentowało w ramach IGN First. 15 minut filmu przedstawia ciekawą grę świateł, różne sposoby zabójstw, zabawę dronem i przede wszystkim swobodę w działaniach gracza.

Obejrzyj poprzedni gameplay przedstawiający ponad 30 minut rozgrywki

Film ukazuje trzy misje fabularne, które sami będziemy mogli rozegrać dopiero w kwietniu 2017 roku. Jak to bywa w tego typu produkcjach, rozgrywka polega głównie na skradaniu i cichym likwidowaniu przeciwników z niedostępnego dla nich punktu.

Zwiastun Sniper: Ghost Warrior 3

Zwiastun wypakowany po brzegi wartką akcją, który prezentuje zarówno bezpośrednie starcia z wrogami, jak i likwidowanie przeciwników na odległość. Wszystko w naprawdę pięknym otoczeniu, pokazanym o różnych porach dnia i nocy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie