PlayStation Platinum Headset

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Słuchawki do PlayStation 4 – nowy model ma datę premiery i zwiastun

Poznajcie szczegóły Headsetu Platinum.

Sony wraz z premierą PlayStation 4 Pro pokazało także nowy headset, który miał ukazać się do końca tego roku. Niestety premiera sprzętu została przesunięta. Dziś dowiadujemy się jednak, że headset będzie można kupić od 10 stycznia przyszłego roku.

Przy okazji producent pokazał nowy zwiastun słuchawek, który prezentuje je z każdej strony. Wiemy też już, że cena za sprzęt będzie naprawdę spora – około 670 złotych. Czy warto będzie kupić te bezprzewodowe słuchawki i czym one tak naprawdę różnią się od poprzedniego modelu?

Przede wszystkim zostały wzmocnione aluminiową obudową, dzięki czemu powinny być bardziej wytrzymałe. Mają także tryb 3D Audio, który według producenta gwarantuje precyzyjny dźwięk w kompatybilnych grach dobiegający z każdej strony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%