SkyShowtime już ruszył w Polsce. Genialna promocja na start

SkyShowtime zmienia cennik w Polsce | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

SkyShowtime to nowy serwis streamingowy w naszym kraju, a zarazem potencjalna konkurencja dla Netflix czy Disney+. Na start przygotowano świetną promocję.

Netflix, Disney+ czy HBO Max mają w Polsce nową konkurencję. Ta jednak zaczyna z przytupem, ale nieszczególnie imponuje katalogiem. Mimo wszystko wiele wskazuje na to, że lepszego momentu na subskrypcję nie będzie.

SkyShowtime – start, katalog, ceny i świetna promocja na start

W Polsce już od dziś, tj. od Walentynek (tak, przypominam w razie czego!) dostępny jest nowy serwis streamingowy. SkyShowtime, bo o nim mowa, może przekonać do siebie sporo ludzi, przede wszystkim za sprawą paru stosunkowo świeżych filmów. W ofercie znajdziemy tu m.in. Top Gun Maverick, Wiking czy Downtown Abbey: Nowa Epoka oraz Ambulans. Oczywiście seriali też trochę się znalazło, ale na razie oferta nie powala.

Mimo wszystko możemy poczuć się zainteresowani ceną. Abonament jest tańszy niż najtańsza opcja Netfliksa czy Disney+, bo standardowo kosztuje 24,99 zł. Teraz jednak aktywna jest promocja, która wydaje się naprawdę świetną okazją. Na stronie głównej serwisu czytamy o możliwości płacenia zaledwie połowy tej kwoty – 12,49 zł, jeżeli tylko zasubskrybujemy nową usługę do 11 kwietnia 2023 roku. Co więcej, opcja ma być aktywna przez cały czas, póki abonent nie zdecyduje, że rezygnuje z oferty. Warto jednak dodać, iż według regulaminu także i SkyShowtime może nie tylko anulować dostęp, ale również zmienić ceny.

O te jednak nie powinniśmy się martwić, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Warto dodać, iż serwis nie jest dostępny wyłącznie w przeglądarce, a pojawiła się specjalna aplikacja na urządzenia mobilne. Pobierzemy ją także na Android TV, Google TV oraz telewizory LG.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie