Skyrim VR z datą premiery na Steam

0 komentarzy

Bethesda w końcu podaje konkrety.

W listopadzie, wraz z premierą The Elder Scrolls V: Skyrim VR na PlayStation VR, Bethesda Game Studios przeniosły swoją znaną produkcję do nowego świata wirtualnej rzeczywistości. Teraz Skyrim VR pojawi się na kolejnej platformie – PC poprzez SteamVR – już 3 kwietnia.

Skyrim VR to pełna podstawowa wersja docenionej przez krytyków gry, a także wszystkie jej oficjalne dodatki – Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn – w jednym pakiecie. Wkrótce będzie można odkryć zapierającą dech w piersiach skalę Skyrim w wirtualnej rzeczywistości, na SteamVR.

Premiera Shadow of the Tomb Raider. Data Premiery ujawniona w niecodzienny sposób


W Skyrim VR, walka z przeklętym draugrem, odkrywanie ośnieżonych gór i polowania na budzące grozę, starożytne smoki, są jeszcze bardziej wciągające niż kiedykolwiek. Całość wspomagana jest specjalnym systemem sterowania, przygotowanym z myślą o VR, dzięki któremu gracze mogą się poruszać, ciąć i uderzać przeciwników, oraz rzucać potężne zaklęcia, wykonując prawdziwe ruchy.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się