Skyrim: Special Edition będzie mieć polski dubbing z Fronczcewskim i Kowalewskim?

Skyrim: Special Edition będzie mieć polski dubbing z Fronczcewskim i Kowalewskim?
Newsy PS4 XOne

Opisy w popularnych sklepach internetowych przynoszą ciekawe informacje.

W sklepach Muve.pl oraz Ultima.pl pojawiły się opisy dotyczące Skyrim: Special Edition – zremasterowanej wersji gry, która trafić ma na PS4 oraz XOne. Czytamy w nich, że w grze pojawi się polski dubbing, w którym wystąpią między innymi Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Henryk Talar i Wiktor Zborowski. Trzeba przyznać, że to naprawdę dobrze rokuje polskiej wersji gry.

Niestety nie mamy jeszcze potwierdzenia w tym temacie od polskiego wydawcy czyli Cenegi – tak przynajmniej donosi serwis Eurogamer.pl.

Skyrim Special Edition – nie będzie opcji przeniesienia stanów gry pomiędzy wersjami

Jeśli należycie do tych osób, które spędziły setki godzin w grze Skyrim na PlayStation 3 lub Xboksie 360, to niestety będziecie rozczarowani. Twórcy podali, że nie będzie opcji przeniesienia stanów gry z pierwowzoru z poprzedniej generacji konsol na edycję zremasterowaną.

Pete Hines ze studia producenckiego toczył krótką dyskusję z jednym z graczy za pośrednictwem Twittera. Otóż Josh H. zapytał go, czy będzie opcja przeniesienia stanów gry na przykład z PS3 na PS4 lub z X360 na XOne. Odpowiedź była jednoznaczna – takiej opcji nie będzie. Również zabraknie funkcji przeniesienia zapisanych postępów z PC na XOne za pośrednictwem Bethesda.net.

Dla przypomnienia dodamy, że Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition będzie dostępne na PS4 oraz XOne 28 października tego roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie