Skyrim: Legacy of the Dragonborn – fanowski dodatek na setki godzin zabawy

Kto znudził się już podstawową zawartością świata Skyrim, powinien wypróbować Legacy of the Dragonborn. W sieci wylądowała ulepszona wersja tego moda/dodatku.

Skyrim to jedna z gier, którą moderzy szczególnie ukochali. Tytuł doczekał się niezliczonej masy modyfikacji, a jedną z najbardziej ciekawych jest niewątpliwie Legacy of the Dragonborn. Za programik odpowiada icecreamassassin i właśnie udostępnił on moda w wersji 5.0.

Legacy of the Dragonborn zostaje ponownie rozbudowane i waży obecnie 1.9 GB. Można powiedzieć że jest to duży dodatek, ponieważ wprowadza do gry nową gildię odkrywców, setki nowych przedmiotów, dziesiątki nowych zadań i setki dodatkowych godzin zabawy.

Legacy of the Dragonborn oferuje nowe główne zadanie. Misja ma na celu zgromadzenie relikwii związanych z dwoma aspektami Chim-El Adabal; Lorkhan i Akatosh. Nowa wersja moda to całkowicie przepisana misja główna, z nowymi wrogami i ścieżkami.

Mod to również gigantyczne muzeum, do którego możemy zanieść 3.5 tysiąca unikalnych eksponatów. Jeśli jesteście chętni na pobranie Legacy of the Dragonborn, zerknijcie pod ten adres.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.