Skyrim dostaje Dragon Hall Tavern. Nowe tereny, misje i więcej w dużym modzie/dodatku

Nieśmiertelny Skyrim otrzymał w tym tygodniu kolejną wartą odnotowania modyfikację, a w zasadzie ogromny dodatek z nową zawartością.

KnightrangersGuild prezentuje nowego moda do The Elder Scrolls V: Skyrim, który otrzymał nazwę Dragon Hall Tavern i waży 2 GB. To naprawdę sporo, lecz otrzymujemy w pakiecie moc atrakcji.

Moder podkreśla, że Dragon Hall Tavern dodaje ogromne podziemia/labirynt oparte na prawdziwym 5000-letnim Druid Maze. Mamy też dużą tawernę z areną i sklepami. Do tego ponad 100 nowych przedmiotów, mikstur, zwojów oraz zaklęć, nowe bronie, książki i zbroje.

Dragon Hall Tavern wprowadza także mnóstwo nowych postaci niezależnych oraz wrogów z unikalnymi broniami i zbroją. W dodatku czeka nas m.in. bitwa na dużą skalę oraz oblężenie zamku.

Warto dodać, że mod nie jest “drewniany” i zawiera niesamowicie dużo ruchomych elementów, które można przestawiać i zbierać. Gracze mogą nawet przenosić krzesła, beczki lub inne przedmioty robiące za tło. To jednak nie wszystko, ponieważ mod oferuje zniszczalne ściany, a także niektóre zniszczalne beczki.

Dragon Hall Tavern możemy pobrać w dwóch wersjach. Pierwsza jest przeznaczona do oryginalnej wersji Skyrim, a druga do Special Edition. Poniżej kilka screenów na zachętę:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.