Marka Lamborgini łączy siły z Rocket League

Tak wygląda Lamborghini za 80 zł w Rocket League

0 komentarzy

Do Rocket League został wprowadzona została nowa marka aut. Fani gry mogą nacieszyć się nowymi skinami wzorowanymi na autach Lamborghini.

Parę miesięcy temu Rocket League przeszło na model free-to-play. W związku z tym wszelkie zyski twórców zostały ograniczone do mikropłatności. Tych oczywiście w tytule nie brakuje. Od premiery gry mogliśmy zakupić wiele loot boxów z ogromem zawartości kosmetycznej.

Do grona licencji w Rocket League dołącza Lamborghini

Na przestrzeni wielu miesięcy mogliśmy w produkcji otrzymać mnóstwo skórek nawiązujących do wielu różnych marek. Nie zabrakło Batmana czy Mario i Luigi znanych z konsol Nintendo. Nadszedł czas, aby na boiska wjechało Lamborghini wraz ze swoim samochodem.

By przystroić swoje pojazdy w nowe skiny, należy zakupić specjalny pakiet. Spieszcie się, ponieważ zakup jest możliwy od dzisiaj tylko 27 kwietnia.

W cenie 2000 jednostek waluty (około 80 zł) dostaniemy specjalny model Huracan STO w dwóch wariantach kolorystycznych, zestawy kół, naklejki, baner, dźwięki silnika oraz specjalne anteny. Jest to świetna gradka dla fanów motoryzacji.

Srebrno żółty motyw skórki Lamborghini w Rocket League

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że to nie koniec współpracy z producentem jednych z najdroższych samochodów świata. Z chęcią zobaczyłbym jeszcze kultowego już Aventadora lub Sian FKP 37. Bez wątpienia i te auta świetnie wyglądałyby na wirtualnej murawie.

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się