W sierpniu w The Sims 4 zrobi się jeszcze bardziej uroczo

Nadciąga dodatek do The Sims 4.

Od 24 sierpnia dostępny będzie nowy dodatek do The Sims 4 o nazwie Małe dzieci Akcesoria, który wprowadzi sporo nowości dla najmłodszych Simów. Dzięki niemu mali mieszkańcy zyskają dodatkowe możliwości wyrażania samych siebie podczas dalszego rozwoju własnych osobowości, zainteresowań i nawiązywania przyjaźni.

The Sims 4 Małe dzieci Akcesoria zawiera bogaty wybór uroczych strojów, które bez trudu sprostają każdej okazji. Obojętnie, czy pociecha wybierze przebranie słodkiego małego liska, czy dziarskiej wróżki jej wyobraźnia będzie pracowała na najwyższych obrotach. Stroje to jednak nie tylko zabawa. Wśród wielu stylowych zestawów ubrań i fryzur, skoncentrowane na najnowszych trendach maluchy z pewnością znajdą coś, co trafi w ich gust.

Ponadto uciechy będzie co niemiara: od skoków do basenu z piłeczkami, przez szaleństwa na zjeżdżalni po przeciskanie się przez kolorowe tunele. A kto wie, jeśli zabawa w udawanie odpowiednio się rozkręci nowe sprzęty zmienią się w spoczywający na dnie oceanu wrak pirackiego statku albo wehikuł przemierzający galaktykę niczym astronauta – wszystko zależy od nich. Warto będzie też zaprosić do wspólnej zabawy maluchy sąsiadów.

Źródło: EA

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.