Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Shenmue III – zakończono zbiórkę wśród graczy

Producent mógł liczyć na ogromne wsparcie.

Właśnie zakończyła się zbiórka funduszy na produkcję gry Shenmue III. Za pośrednictwem różnych źródeł, a przede wszystkim Kickstartera, udało się uzbierać ponad 7,1 mln dolarów. W sumie pieniądze wpłaciło ponad 81 tys. osób.

Gdy patrzymy na finalne liczby, wszyscy czujemy wasze ogromne wsparcie, dzięki któremu ten projekt może zostać zrealizowany! Dziękujemy! Obecnie pozostało już mniej niż 10 miesięcy do daty premiery – 27 sierpnia 2019. Cały zespół codziennie daje z siebie wszystko, przygotowując się do tego dnia, i mamy nadzieję, że możemy liczyć na wasze dalsze wsparcie – przekazuje Ys Net – producent gry Shenmue III.

Cóż nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę i zobaczyć, czy produkcja przyciągnie wiernych fanów pierwszych dwóch odsłon.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%