Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Shakedown Hawaii – parodia pierwszych odsłon GTA

Produkcja, która może dać wiele frajdy.

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Shakedown Hawaii. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Vblank Entertainment, które wcześniej stworzyło Retro City Rampage.

W przypadku Shakedown Hawaii twórcy znowu stawiają na parodię w stylu pierwszych odsłon GTA (w oczy rzuca się charakterystyczna grafika oraz rzut kamery z góry). Tym razem jednak głównym motywem są Hawaje i wojny gangów.

W porównaniu do Retro City Rampage, Shakedown Hawaii ma być bardziej rozbudowane. Oprócz totalnego zniszczenia, gracz będzie mieć szansę napadać na sklepy, wymuszać haracze i wykonywać bardziej interesujące misje fabularne.

Shakedown Hawaii ma się pojawić na PC, PS4, PS Vita, 3DS oraz Nintendo Switch.

Poniżej prezentujemy gameplay z gry. Warto zobaczyć!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%