GTA w dwóch wymiarach? Tak się gra w Shakedown Hawaii

Rozjeżdżanie przechodniów, strzelanie do kogo popadnie i totalna destrukcja.

Pamiętacie jeszcze świetnie przyjęte przez graczy Retro City Rampage? Kolejną grą od tych samych twórców będzie kolorowo-brutalne Shakedown Hawaii. W odróżnieniu od utrzymanego w 8-bitowej konwencji poprzednika, nowy tytuł przeniesie nas w świat 16 bitów.


Poniżej możecie zobaczyć kawałek rozgrywki z Shakedown Hawaii. Kto grał w Retro City Rampage od razu dostrzeże, że nadchodząca gra to nie tylko lepsza grafika. Teraz możemy niszczyć budynki, demolować ogrodzenia czy przycinać stojące tu i ówdzie drzewa. Tego, czego nasz bohater nadal się nie nauczył, to… pływanie. Tak, kontakt z wodą i tutaj skończy się śmiercią.

Tym, czym Retro City Rampage zachwyciło graczy, była przede wszystkim świetna fabuła, która parodiowała wiele współczesnych gier, od Super Mario Bros., poprzez Batmana, po serię GTA. Miejmy nadzieję, że Shakedown Hawaii również nie zawiedzie pod tym względem, bo chyba sami przyznacie, że samo bieganie z karabinem to w tych czasach trochę za mało. Zwłaszcza przy takich indyczkach.

Gra powinna zadebiutować w przyszłym roku na PC, PS4, PS Vita oraz 3DS.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet