Shadow Tactics: Blades of Shogun w grudniu w Polsce

Shadow Tactics: Blades of Shogun w grudniu w Polsce
Filmiki z gier Newsy PC

Zabójstwa, sabotaż i szpiegostwo.

Wydawnictwo Techland, będące partnerem niemieckiego Daedalic Entertainment, ma przyjemność ogłosić, że wyda w Polsce Shadow Tactics: Blades of Shogun. Produkcja będąca taktycznym RTS z elementami skradankowymi przenosi graczy do egzotycznego świata feudalnej Japonii.

Akcja Shadow Tactics: Blades of Shogun rozgrywa się w roku 1615, w epoce Edo. Władzę w Kraju Kwitnącej Wiśni przejmuje nowy, pragnący zjednoczyć kraj szogun. Do walki z buntownikami rekrutuje piątkę uzdolnionych wojowników specjalizujących się w zabójstwach, sabotażu i szpiegostwie.

– Shadow Tactics: Blades of Shogun czerpie z najlepszych elementów taktycznych strategii czasu rzeczywistego. Ich fani pamiętają takie perełki jak Commandos: Behind Enemy Lines, Desperados, Jagged Alliance czy Fallout Tactics. Shadow Tactics: Blades of Shogun do sprawdzonej i klasycznej formuły dodaje powiew świeżości w postaci wyjątkowego klimatu Japonii z wykorzystaniem nowego silnika graficznego osadzając akcję w wielowątkowych misjach – mówi Tomasz Gawlikowski z Wydawnictwa Techland.

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego  myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Shadow Tactics: Blades of Shogun będzie dostępny na polskim rynku już 6 grudnia na platformę PC. Szczegóły bogatego wydania sygnowanego marką Techland pojawią się  niebawem, a dzisiaj zapraszamy na zwiastun.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie