Shadow of the Beast – data premiery, trailer i prezent za pre-order

Posiadacze PlayStation 4 wcielą się w bestię w styczniu przyszłego roku. 

Shadow of the Beast pojawiło się w przedsprzedaży w PS Store i jeśli są tutaj osoby, które czekają na ten tytuł, mamy dobrą wiadomość. Cena jest naprawdę niezła – za grę płacimy jedynie 84 zł, a za pre-order otrzymamy dynamiczny motyw na menu naszej konsoli. No i data premiery – Shadow of the Beast wyląduje na dyskach twardych PlayStation 4 w dniu 27 stycznia przyszłego roku, zatem dokładnie za 90 dni.


Przypominamy, że Shadow of the Beast na PS4 będzie nową wersją kultowej niegdyś gry, która pojawiła się pierwotnie na Amidze.

Historia Aarbrona zostanie opowiedziana po raz kolejny. Wyrusz w szaleńczą, przepełnioną akcją podróż, której celem jest zemsta na złym lordzie Maletocie, tyranie odpowiedzialnym za stworzenie monstrualnej „bestii”. W tej brutalnej, przesyconej wściekłością platformówce musisz walczyć w krainie Karamoon, odkryć prawdę i uwolnić się od cienia bestii. Podołasz zadaniu? Pierwotna wersja gry Shadow of the Beast, wydana w 1989 roku przez Psygnosis, urzekła pokolenie graczy i stała się jedną z najbardziej znanych gier ery Amigi/16-bitowej. Gra została zapamiętana za wybitną oprawę audiowizualną i niepowtarzalny styl. Sukces gry sprawił, że powstały do niej jeszcze 2 sequele – czytamy w opisie tytułu w PS Store.

Na koniec coś do pooglądania, czyli nowy trailer Shadow of the Beast. Zagracie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet