Ta gra zawiera treści nieodpowiednie dla wszystkich grup wiekowych

SEX with HITLER 2
Newsy PC

Nie wiem, co widzą niektórzy w tego typu produkcjach i szczerze, nie zamierzam się osobiście dowiadywać. Na Reddit ktoś pyta – czy MUSI być kontynuacja? „Bardzo pozytywne” opinie na Steam pokazują, że chyba musi. I jest.

Na wspomnianym forum rozrasta się wątek dotyczący gry SEX with HITLER 2. A konkretniej chodzi o to, po co takie tytuły w ogóle powstają. Pierwsza część pojawiła się na Steam z początkiem tego roku, a 17 grudnia zadebiutowała kolejna część. Obie w zasadzie polegają na tym samym…

Gry stanowią mieszankę strzelaniny z widokiem z góry i gatunku visual novel, gdzie poznajemy romanse wodza III rzeszy. Choć romanse to słabo powiedziane, ponieważ sceny seksu są tutaj wulgarne do granic możliwości.

W opisie produkcji wspomniano:

Ta gra zawiera treści nieodpowiednie dla wszystkich grup wiekowych lub do oglądania w pracy: treści o charakterze seksualnym, nagość, napaść na tle seksualnym/seks bez zgody, nadużywanie narkotyków/alkoholu, BDSM/skręty lub samookaleczenia. Gra graficznie przedstawia seks. Wszystkie postacie w grze mają ukończone 18 lat.

Jeśli chodzi o fabułę, to Fuhrer stracił wszystko i teraz szuka nowego życia. Wraz z nim walczymy na polach II wojny światowej i spotykając wyjątkowe bohaterki. Jak zaznacza deweloper, możemy zanurzyć się głęboko w osobowości naszych dziewcząt i przejść przez historię razem z nimi.

Ja odpadam, ale ci co grali, oceniają tytuł „bardzo pozytywnie”, zresztą tak samo, jak i pierwszą część.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie