Serum to nowy polski survival horror. Dostaliśmy pierwszy zwiastun z rozgrywką

Serum to nowy polski survival horror z naciskiem na
Newsy PC

Serum jest debiutanckim projektem wrocławskiego Game Island. To survival horror, który mocno kładzie akcent na element przetrwania. Pokazano pierwszy zwiastun gry.

Polskie studio Game Island zadecydowało, że najwyższy czas na pokazanie swojego debiutanckiego dzieła. To gra o tytule Serum, która przede wszystkim jest survivalem. Przypomina pod tym względem m.in. popularne The Forest. Tutaj również mocno czuć klimat horroru, a gracze staną przeciwko zmutowanym stworzeniom.

Poniżej znajdziecie pierwszy gameplay trailer gry. Tytuł wygląda całkiem nieźle i z pewnością ma parę ciekawych założeń, które mogą przyciągnąć przed ekrany graczy. Pierwsze reakcje na materiał wyrażają w większości zainteresowanie, choć nie brakło paru uwag. Niektórzy uważają, że produkcja na ten moment nie wyróżnia się niczym szczególnym.

To jednak będzie można ocenić dopiero później, bo zaledwie 39-sekundowy filmik nie zdradza za wiele. Wiemy, że nasza postać budzi się w tajemniczym miejscu i nie pamięta, kim jest. To właśnie zadaniem gracza będzie znalezienie odpowiedzi na te i inne pytania, w szczególności – czym jest zielona substancja skażająca krainę? Gracze będą mogli za jej pomocą ulepszać i modyfikować postać, ale najpewniej będzie to miało negatywne skutki. Jej kompletne odstawienie również nie wchodzi w grę, więc będzie trzeba decydować.

Znajdź schronienie, odszukaj nową technologię, wytwórz wyposażenie i spróbuj dotrzeć w miejsca, gdzie możesz zebrać tę drogocenną substancję. Strzeż się jednak: serum jest w stanie zmieniać Twoje ciało na nieoczekiwany sposoby. I nie zapomnij: Twoje życie jest wyłącznie w Twoich własnych rękach!

– czytamy w opisie gry na karcie Steam

Na ten moment nie znamy daty premiery. Na Steam można jednak wyrażać chęć o dołączenie do (najpewniej) testów gry. Tam też znajdziecie jej wymagania sprzętowe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia