Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Enter the Gungeon i God’s Trigger za darmo w Epic Games Store. Za tydzień Hitman!

Od teraz przez kolejne siedem dni Epic Games oferuje bezpłatnie w swoim sklepie dwie gry. Natomiast w czwartek otrzymamy pierwszy sezon Hitmana i Shadowrun Collection.

Enter the Gungeon i God’s Trigger przypiszemy bez opłat do swojej biblioteki do 27 sierpnia do godziny 17:00. Po tym czasie tytuły wrócą do swoich starych cen, a Epicy udostępnią bezpłatnie kompletny pierwszy sezon Hitmana z 2016 i Shadowrun Collection.

Kilka słów na temat tego, co twórcy Fortnite’a dają w prezencie w tym tygodniu. Enter the Gungeon to gra łącząca elementy strzelanki i rougelike, w której trafiamy do lochów i walczymy z napotykanymi przeciwnikami. Chętnych na eksplorację podziemnych korytarzy odsyłamy pod ten adres.

Z kolei w polskim God’s Trigger wcielamy się w postać dwóch bohaterów – upadłego anioła i kobietę-demona. Postacie próbują zadośćuczynić za swoje winy, rozprawiając się z hordami piekielnych dusz i czterema Jeźdźcami Apokalipsy. W tym celu idą w ruch miecze i pistolety. Jak widać na poniższym trailerze, dzieje się tu bardzo dużo. Produkcję znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się