Serious Sam 4 może zostać zaprezentowany podczas targów E3

Skąd takie przypuszczenia?

Wydawca gier z serii Serious Sam, czyli firma Devolver Digital, opublikowała na Facebooku post dotyczący tego, co zamierza pokazać na czerwcowej imprezie w Los Angeles. Wymieniono demo Absolver, Shadow Warrior 2, STRAFE oraz nowy tytuł od studia Croteam, które odpowiada właśnie za Serious Sam.


Studio Croteam wrzuciło na swoją stronę w serwisie Facebook wspomniany wpis, który został następnie udostępniony przez oficjalny profil serii Serious Sam.

Czyżby zatem nowy tytuł od Croteam, który zobaczymy na targach E3, to właśnie czwarta odsłona tej popularnej serii? O tym, że Serious Sam 4 powstaje, wiemy od zeszłego roku. Niestety deweloperzy nie ujawnili o produkcji zbyt wielu informacji. Wiadomo, że tytuł postawi na bardziej realistyczną oprawę graficzną, większą swobodę i obszerniejsze mapy. Powinniśmy w nią zagrać jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Możliwe, że podczas czerwcowej imprezy dowiemy się o wiele więcej i zobaczymy jakiś soczysty gameplay. Kto nie może się doczekać?

Serious Sam
Serious Sam

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

40 Shares
Share40
+1
Tweet