Serial Wiedźmin od Netflix coraz bliżej. Prace na planie ukończone

Aktorzy chwalą się zakończeniem prac na planie, co może oznaczać szybkie pojawienie się serialu Wiedźmin na platformie Netflix.

Adam Levy, wcielający się w rolę druida Myszowora, opublikował nagranie z imprezy “wrap party”, którą organizuje się w ramach zakończenia zdjęć do produkcji filmowych. Reżyserka serialu Charlotte Brändström chwali się na Instagramie zdjęciem z powrotu z Budapesztu, gdzie kręcony jest serial Wiedźmin, a Adam Levy ponownie udziela się na Twitterze, tym razem wpisem “To tyle od myszy. Dzięki, #thewitchernetflix”.

Tak przedstawia się tylko kilka doniesień od serialowej ekipy Wiedźmina produkcji Netflixa. Royce Pierreson też dodaje coś od siebie (wciela się w czarodzieja Stredda) – “To dla mnie koniec prac przy Wiedźminie, smutno mi, że odchodzę, ale jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy”.

Wygląda więc na to, że zdjęcia do pierwszego sezonu Wiedźmina od Netflixa dobiegły lub bardzo szybko dobiegają końca. Tym bardziej, że serial ma się ukazać jeszcze w tym roku, zdaje się więc, że pierwszy odcinek zobaczymy szybciej niż się spodziewamy.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: